• Zespół Szkół im. Jana Pawła w Kleosinie
    ul. Zambrowska 20

Nazwa użytkownika:
Hasło:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać

Niedziela 19.11.2017

Witamy w EduPage!

Drodzy Uczniowie,

na tej stronie będziecie mogli przejrzeć swoje plany lekcji, zmiany w zastępstwach, a także zapoznać się z innymi, bieżącymi informacjami. Mamy nadzieję, że strona przypadnie Wam do gustu i okaże się przydatna.

• Drodzy użytkownicy mobilni.

możecie sprawdzić swoje plany lekcji również na urządzeniach mobilnych. Jeśli posiadacie urządzenia takie jak iPad, iPhone czy oparte na systemie Android, to już wkrótce będziecie mogli pobrać aplikacje dedykowane na te platformy.

Po więcej informacji, zapraszamy tutaj.

• Drodzy Uczniowie i Nauczyciele

możecie już sprawdzić Wasz plan lekcji oraz codzienne zastępstwa. Wystarczy kliknąć na odnośniki na górze strony.

• 23.08.2015 Strona WWW naszej szkoły jest już opublikowana w Internecie. Znajdziesz tu wiele pożytecznych i interesujących informacji - m.in. spis uczniów, klas, nauczycieli, plany lekcji, zastępstwa i inne.

• Zespół Szkół im. Jana Pawła w Kleosinie
    16-001 Kleosin